NIEPRZECIĘTNI 2024

Z wielką radością zapowiadamy weekend dla małżeństw NIEPRZECIĘTNI 2024, który tym razem odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2024 w Hotelu PIAST w Opolu! Zdecydowaliśmy się tym razem przesunąć weekend na okres wiosenny, bo Walentynki jak wiadomo trafiły już w okres Wielkiego Postu.

Tym razem tematem będą: "Małżeństwo jako przymierze” - poprowadzą Agnieszka i Michał Nikodemowie oraz „Zasady według których żyją ludzie szczęśliwi” - ten temat poprowadzą Karolina i Karol Fromontowie. Sylwetki mówców na stronie https://www.fundacja-t3.pl/

Oczywiście poza ciekawymi wykładami będzie wiele czasu, który możecie przeznaczyć na relaks i wspólny, wartościowy czas bez dzieci ;-) W sobotni wieczór oczywiście romantyczna kolacja przy muzyce na żywo. Przewidujemy czas na spacer po Opolskiej Wenecji, bo świeżo odnowiony hotel PIAST jest właśnie tam zlokalizowany. 

Można będzie zarezerwować pobyt w hotelu PIAST już od piątkowego popołudnia do niedzielnego poranka lub zdecydować się tylko na przyjazd w sobotę od rana do kolacji włącznie (bez noclegów). 

Szczegóły, zdjęcia z poprzednich edycji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na https://www.fundacja-t3.pl/