Wielkanoc 2024

Spotkanie modlitewne 2024-03-07

Przed nami cykl spotkań modlitewnych z konferencjami nt. wspólnoty.

Podejmujemy ten temat w ramach przygotowań do obchodów jubileuszu 30-lecia wspólnoty i odnowienia przymierza.

Spotkanie modlitewne 2024-02-22

NIEPRZECIĘTNI 2024

Z wielką radością zapowiadamy weekend dla małżeństw NIEPRZECIĘTNI 2024, który tym razem odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2024 w Hotelu PIAST w Opolu! Zdecydowaliśmy się tym razem przesunąć weekend na okres wiosenny, bo Walentynki jak wiadomo trafiły już w okres Wielkiego Postu.

Tym razem tematem będą: "Małżeństwo jako przymierze” - poprowadzą Agnieszka i Michał Nikodemowie oraz „Zasady według których żyją ludzie szczęśliwi” - ten temat poprowadzą Karolina i Karol Fromontowie. Sylwetki mówców na stronie https://www.fundacja-t3.pl/

Oczywiście poza ciekawymi wykładami będzie wiele czasu, który możecie przeznaczyć na relaks i wspólny, wartościowy czas bez dzieci ;-) W sobotni wieczór oczywiście romantyczna kolacja przy muzyce na żywo. Przewidujemy czas na spacer po Opolskiej Wenecji, bo świeżo odnowiony hotel PIAST jest właśnie tam zlokalizowany. 

Można będzie zarezerwować pobyt w hotelu PIAST już od piątkowego popołudnia do niedzielnego poranka lub zdecydować się tylko na przyjazd w sobotę od rana do kolacji włącznie (bez noclegów). 

Szczegóły, zdjęcia z poprzednich edycji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na https://www.fundacja-t3.pl/ 

 

 

Wieczór Uwielbienia - luty 2024

Przed nami kolejny Wieczór Uwielbienia, czas przebywania w Bożej chwale, Bożej obecności, Bożym pokoju.

Czas w którym sam PAN, wesprze każdego z nas w trudach codzienności. To czas dla CIEBIE!. Do zobaczenia!

Spotkanie modlitewne 2024-02-01

Witajcie!

Przed nami spotkanie modlitewne wspólnoty, na które WSZYSTKICH gorąco zapraszamy!

Post wspólnoty 2024

Przed nami szczególny tydzień! Post wspólnoty. Czas postu, modlitwy w intencji wspólnoty, pytania i słuchania naszego Oblubieńca.

 

To już 30 lat - rok jubileuszowy wspólnoty

Wchodząc w rok 2024, rozpoczęliśmy równocześnie rok jubileuszowy - 30 lat istnienia wspólnoty.

To na początku roku 1994 rozpoczęliśmy spotkania modlitewne, w parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach. Parafii, w której trwamy do dzisiaj. Ówczesnym proboszczem był śp. ksiądz Leonard Stroka.

Cały ten rok będzie dla nas szczególny. Tym niemniej dzień 21 kwietnia będzie dniem naszego świętowania jubileuszu we wspólnocie parafialnej. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na Eucharystię w niedzielę 21 kwietnia, o godzinie 11:30, w parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach.

Nie musisz jednak czekać do kwietnia, by z nami uwielbiać Jezusa! Zapraszamy Cię w każdy czwartek o godzinie 19:00 na spotkania modlitewne wspólnoty lub inne wydarzenia, które tworzymy, np. Wieczór Uwielbienia, który w tym miesiącu zaplanowany jest na 25 stycznia.

Do zobaczenia