Wieczór Uwielbienia - wrzesień 2020

Za nami lockdown, który zafundował nam świat. Przed nami zaś kolejny Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie - już wkrótce bo w najbliższy czwartek 17 września o godzinie 19:00, w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach.

Zapraszamy wszystkich do uwielbiania Boga cudów! On żyje, a Jego plany i zamiary względem nas się nie zmieniły. Na każde pytanie, niepewność czy wątpliwość w to, czy On coś może zmienić, czy On chce, Jezus mówi: Tak, CHCĘ! Jestem twoim lekarzem, jestem Bogiem pokoju... Mam odpowiedź na każdy twój problem. Jestem więcej niż wystarczający!

Przyjdź i doświadcz miłości Boga Ojca, łaski Jezusa Chrystusa i daru Ducha Świętego!

Wiemy z Psalmu 127 że "Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie" jednak z uwagi na przepisy państwowe i kościelne obowiązuje nas maseczka na twarz i usta! Nie zniechęcajmy się jednak i do zobaczenia!

Wieczór uwielbienia - czerwiec 2020

Przed nami ostatni przed wakacjami Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie - czwartek, 25 czerwca, godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżycia tego czasu w Bożej chwale i doświadczenia Jego miłości i miłosierdzia.

Wigilia Pięćdziesiątnicy

Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżycia Wigilii Zesłania Ducha Świętego!

Więcej na plakacie poniżej.

Pięćdziesiątnica - wypełnienie Szawuot

Na stronie Apostolskiego Ruchu Wiary dostępny jest materiał zawierający propozycję tego jak czuwać przed Zesłaniem Ducha Świętego, zatytułowany "Czekajcie na Obietnicę Ojca". Link do tego materiału to: https://ruchwiary.pl/aktualnosci/jak-czuwac-przed-zeslaniem-ducha-swietego/

W oparciu o ten materiał przygotowaliśmy broszurkę zawierającą zbiór 10 rozważań na 10 dni, opartych na symbolice żydowskiego święta Szawuot. Broszurka powinna dotrzeć do wszystkich we wspólnocie na czas!

Zachęcamy wszystkich, aby w oparciu o nią przeżyć tegoroczną nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Pozdrawiam i błogosławię

 

Spotkanie 7 maja 2020

Witajcie, poniżej link do czwartkowego spotkania modlitewnego.

https://youtu.be/UMjAL1CiyrY

Zachęcam do podsyłania klipów modlitewnych, by nasze spotkania z Panem były coraz bardziej wspólnotowe!

Życzę owocnego spotkania z Panem - Norbert

Spotkanie 30 kwietnia 2020

Witajcie!

Po takim pierwszym zdawałoby się popandemicznym zrywie i spotkaniu modlitewnym w realu, musimy nieco zwinąć skrzydełka i jeszcze przez jakiś czas spotykać się w naszych izdebkach uwielbiając naszego Boga, naszego Oblubieńca. Owocem tego uwielbienia jest kolejne nagranie spotkania modlitewnego.

Zachęcamy do przeżycia!. Plik pod adresem: https://youtu.be/2gktbIvvFBM 

 

Spotkanie 23 kwietnia 2020

Witajcie!

Zaistniała możliwość przeżycia kolejnego spotkania modlitewnego Wspólnoty już nie wirtualnie, ale w realu, czyli w naszym kościele parafialnym! Stało się to możliwe po decyzjach rządu i naszego biskupa, dopuszczających udział w nabożeństwach określonej dla danego kościoła liczby osób. 

Z uwagi na spore rozmiary naszego budynku kościelnego, uczestniczyć w spotkaniu może nieco ponad 100 osób, a więc jako Wspólnota mieścimy się w tej liczbie, stąd ta możliwość spotkania się. Ksiądz proboszcz też wyraził zgodę, a więc do dzieła.

Oczywiście obowiązują nas wszystkie zasady: maseczka na twarzy, odległości między sobą (około 4 metrów). Może warto założyć rękawiczki ochronne. Na stolikach z tyłu kościoła dostępne będą środki do odkażania rąk.

Po zakończeniu wieczornej Eucharystii będziemy się instalować, co może spowodować lekki poślizg w rozpoczęciu spotkania. Oficjalnie planujemy rozpoczęcie o godzinie 19.15.

Będzie ustawiony jeden mikrofon z przodu, do którego będzie mógł podejść każdy z uczestników i wypowiedzieć swoją modlitwę!

Do zobaczenia!

 

Przeżyjmy to jeszcze raz

Witajcie!

Za nami kilka nietypowych spotkań modlitewnych Wspólnoty. Z powodu niemożliwości wspólnego spotkania się, realizowane były one za pomocą mediów. A ponieważ w sieci nic nie ginie, mamy dostęp do tych spotkań, pod podanymi niżej adresami. Zachęcamy do korzystania z tych plików.

Pierwsze z nich, z dnia 19 marca 2020, była to transmisja na żywo z naszej sali spotkań - plik dostępny pod adresem: https://youtu.be/QwsLzG4qeXk

Kolejne trzy spotkania tworzone były w oparciu o materiał-modlitwy, które nadsyłaliście. W ten sposób każdy mógł tworzyć te spotkania.

1. Spotkanie z dnia 2 kwietnia 2020, plik dostępny pod adresem: https://youtu.be/GRZKzhPDooA

2. Spotkanie z dnia 9 kwietnia 2020, opublikowane dopiero 11 kwietnia - plik dostępny pod adresem: https://youtu.be/llVgeTlDYK4

3. Spotkanie z dnia 16 kwietnia 2020 można przeżyć jeszcze raz - plik dostępny jest na YouTube pod adresem: https://youtu.be/DAz0BzeuEuU